MIEJSCA

Nowoczesne projektowanie

/

Przy projektowaniu kuchni czy łazienki, architekci wnętrz coraz częściej i odważniej sięgają po nowoczesne, przełomowe materiały. Szerokie zastosowanie, świetna jakość i interesujący efekt wizualny przyciągają klientów, którzy chcą uzyskać w swoich wnętrzach efekt nowoczesności i oryginalności, którego nie dadzą im tradycyjne materiały wykończeniowe.

Obecnie jednymi z najbardziej nowoczesnych materiałów są spieki kwarcowe marki Laminam. Te rewolucyjne, wielkoformatowe płyty to pięknie prezentujące się, przełomowe materiały. Spieki kwarcowe z powodzeniem można wykorzystywać jako blaty kuchenne i łazienkowe a także jako okładziny mebli lub jako elewacje systemowe, posadzki, okładziny ścian, elementy dekoracyjne, wewnętrzne oraz na zewnętrzne budynków. To produkty ekologiczne, które można poddawać recyklingowi. Wykonane całkowicie z naturalnych komponentów, takich jak skały granitowe i pigmenty ceramiczne. Odporne na zarysowania oraz promienie UV. Dostępne są w aż stu odmianach kolorystycznych oraz fakturach.

Produkty firmy Lamiam to świetny design, nowoczesność i jakość wpisująca się we współczesne trendy w architekturze wnętrz. Płyta „Laminam Star Maker” zdobyła najwyższe wyróżnienie w prestiżowym konkursie Red Dot Award w kategorii Best of the Best.

Marka Laminam, aby w atrakcyjny sposób zaprezentować swoje produkty, w jednym z nowoczesnych, ekologicznych budynków w Warszawie,  stworzyła pierwszy taki w Polsce, unikatowy showroom z pełną ofertą spieków kwarcowych. Stała ekspozycja została zaprojektowana tak, aby w atrakcyjny sposób przedstawić możliwości tych włoskich materiałów. Dzięki nowoczesnemu systemu kontroli, showroom jest dostępny dla architektów i klientów w trybie 24 godzin, siedem dni w tygodniu. W showroomie stworzone zostały ekspozytory mogące pomieścić do 140 sztuk płyt różnorodnych spieków o imponujących wymiarach 100 x 300 cm oraz dużą ilość próbek i katalogów. Całość dopełnia profesjonalne nagłośnienie, ekran do prezentacji oraz specjalistyczne oświetlenie dobrane tak aby wydobyć naturalną barwę, charakter i strukturę płyt Laminam.

 

 

 

Adres: Al. Jerozolimskie 132, 02-305 Warszawa  (Biurowiec Eurocentrum-Delta),
Telefon: +48 504 144 2015
Mail: warszawa@laminam.pl
Godziny otwarcia: pon. – nd. 24 h

fot. Laminam